2021 teeme pausi. .

Infot saad tel: 55560452

Müügitingimused


1. Kauba hind ja tasumise tingimused
1.1 Kaupade hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
1.2 Peale tellimuse esitamist väljastatakse ühe tööpäeva jooksul arve. Arve saadetakse kliendi poolt tellimisvormis märgitud e-posti aadressile.

2. Kauba tarne
2.1 Kaup saadetakse kliendile kullerfirmaga järgmisel tööpäeval peale arvel esitatud summa laekumist OÜ Bali arveldusarvele.
2.2 Kauba transport kliendile toimub ostja kulul. Summa transpordi eest kajastub eelnevalt kliendile saadetud arvel.
2.3 Kaubale on võimalik ise järele tulla ning tasuda sularahas kohapeal.
2.4 Kui esitatud tellimuse eest ei ole OÜ Bali arveldusarvele raha laekunud 5 tööpäeva jooksul, loetakse tellimus tühistatuks ning tellimust edasi ei käsitleta.

3. Kauba tagastamine
3.1 Kaupa saab tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest.
3.2 Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud. Kaubaga tuleb tagastada kõik kaasasolevad rattaosad.
3.3 Kauba tagastamise korral tuleb eelnevalt saata vastavasisuline teade koos oma kontaktandmetega elektronposti aadressile bali@bali.ee. Tagastatav kaup peab olema pakendatud originaalpakendisse. Sellel ei tohi olla kasutamis- ega kulumisjälgi.
3.4 OÜ Bali kannab raha tagasi ostja arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates kauba tagasisaamisest . Tellitud kauba transpordikulu tagastamisele ei kuulu.
3.5 Kauba tagastamise kulud kannab ostja.

4. Garantii
4.1 OÜ Bali ei vastuta defektide eest, mis on tingitud ratta normaalsest kulumisest, kukkumisest, tehniliselt mittekorras ratta kasutamisest, ratta mitteotstarbekast kasutamisest, ebaprofessionaalselt teostatud remondist ning mittestandardsete varuosade kasutamisest. Samuti ei vastuta peale ratta ostmise kuupäeva soetatud erinevate lisade ning aksessuaaride ja /või nende kasutamisest tingitud rattale tekkinud kahju eest.
4.2 Ratta kasutamise käigus ilmnenud tootmisvigadest palume koheselt teavitada meid elektronposti aadressil bali@bali.ee. Defektset ratast ei tohi edasi kasutada!
4.3 Pretensioonidele vastame hiljemalt 5 tööpäeva jooksul.
4.4 Puuduste tekkimise põhjuste tõendamise kohustus esimesel kuuel kuul peale ostu sooritamist on müüjal ning pärast kuue kuu möödumist lepitakse põhjuste tõendamise osas kokku müüja ja ostja vahel.
4.5 Puudused kõrvaldatakse Eesti seadusandlusega ettenähtud aja jooksul.
4.6 Tekkinud probleemid püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Juhul kui see ei õnnestu, siis vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

5. Müüja
5.1 Müüjal on õigus tellimusest taganeda kui selgub, et vastava toote varud on lõppenud. Sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.
5.2 Hinnad ning tingimused võivad muutuda ette teatamata.